Zaručené návody zaručeně nefungují

červenobílá piluka - anvenies - návody nefungují

Nevím, jak vy, ale já vidím na internetu několik zaručených návodů na cokoliv denně. Zaručený návod jak zhubnout, zbohatnou, být úspěšný, prodat nemovitost co nejdráže, být nejrychlejší, nejchytřejší, nejzdravější a tak dále.

Obvykle jde o postup, který když budete bezhlavě opakovat, nejlíp se na nic moc neptat a hlavně zaplatíte, budete nejlepší na světě.

Pravdou je, že z 95% tyhle návody prostě dlouhodobě nefungují. Každý jsme jiný, jinak vystupujeme před lidmi, jinak vypadáme a jsme dobří, nebo naopak slabí v jiných dovednostech. O to více to platí, pokud při své práci jednáme s lidmi a při postupu zaručeného návodu vlastně napodobujeme někoho jiného.

Pokud chcete opravdu uspět, bude vás to stát čas, dřinu a hodiny učení se a snažení pochopit souvislosti a nové věci.

Stejné to je i při sebepropagaci na internetu. Pokud chcete být ten nejlepší realitní makléř, nebo finanční poradce vašeho regionu a chcete být úspěšní, musíte do toho vložit kus sebe. Pochopit základní principy online marketingu a pracovat s nimi ve svůj prospěch a ve své jedinečnosti.

Pokud pochopíte, že na Facebooku se lidé baví, jak myslí, když vyhledávají na internetu, jaké uživatele najdete na Twitteru a kterými e-maily zaujmete své potenciální klienty a občas sledovat kam online marketing směřuje, máte vyhráno. Ne, jen na 6 týdnu, po které budete fungovat podle zaručeného návodu.

Nebuďte ovcemi, které slepě napodobují postupy, které nefungují, staňte se podstatou svého úspěchu a dlouhodobě uznávaným odborníkem a úspěšným realitním makléřem, či finančním poradcem.

Komentáře
  • Buďte v obraze

    Sledujte trendy v online marketingu pro realitní makléře, je to jednoduché.

  • Kategorie