Prodávejte nemovitosti přímo na Facebooku

jak přidat nemovitost na facebook

Je jasné, že drtivá většina prodaných nemovitostí je přes klasické inzertní servery a jak už bylo několikrát zmíněno, sociální sítě a osobní webové stránky primárně slouží k náběru nových nemovitostí.

Facebook ovšem nabízí zajímavou funkci, která se dá v realitním oboru pěkně využít. Jmenuje se obchod (jen škoda, že nejde změnit název) a mnozí ji najdete vlevo na vaší úvodní profesní stránce. (pokud tuhle záložku nevidíte, níže najdete návod pro její přidání)

Je jasné, že jde o funkci určenou spíše pro e-shopy, ale výborně se hodí právě i pro nemovitosti. V krátkém videu se můžete podívat, jak takový inzerát na nemovitost vložit.

 

S takto vloženým inzerátem se dá samozřejmě skvěle pracovat dále. Můžete jej sdílet a propagovat. Vtip je v tom, že Facebook bude takový inzerát daleko více prosazovat, oproti např. odkazu na inzerát v Srealitách. Jako u každé nové funkce a navíc v nativním prostředí Facebooku je v jeho zájmu, aby tyhle neobvyklé možnosti vidělo co nejvíce lidí. A toto právě nyní můžete využít.

Pokud navíc nemovitost prodáte, jednoduše ji označíte jako vyprodanou, ale na vašem facebookovém profilu zůstane, takže vaši potenciální klienti uvidí portfólio prodaných nemovitostí, které už máte za sebou.

Komentáře
  • Buďte v obraze

    Sledujte trendy v online marketingu pro realitní makléře, je to jednoduché.

  • Kategorie