NASTARTUJTE

SVOU KOMUNIKACI

NA FACEBOOKU

Využijte individuálních konzultací vaší strategie na sociálních sítích a získávejte klienty pomocí Facebooku.

Domluvit konzultaci

Online komunikace realitního makléře má svá specifika i úskalí

Realitní makléř, více něž kdokoliv jiný buduje své jméno jako záruku kvality. Každý jeho viditelný krok je tak budováním jeho vlastní značky.

Proto by měl mít jasnou a promyšlenou strategii, na jejímž konci je uznávaný realitní odborník a řada spokojených klientů.

Konzultace vaší facebookové komunikace

V čem pro vás bude taková konzultace přínosem?

Dostanete správný směr

Vytvoříte si komplexní a kontinuální cestu, díky které budete jednodušeji budovat svou základnu posluchačů a získávat nové klienty pomocí sociálních sítí.

Vyhnete se zbytečným chybám

Budete mít možnost se na cokoliv zeptat, ujasnit si základní principy business fungování na Facebooku a vyhnete se zbytečným začátečnickým chybám.

Ušetříte svůj drahocenný čas

Vyhnete se zbytečnému proklikávání a zjišťování, jak co vlastně funguje. Jednoduše se zeptáte a budete se moci naplno věnovat prodeji nemovitostí.

Ing. Jakub Vlček
Ing. Jakub Vlček
promaklere.cz

Marketingu se věnuji od roku 2010, z toho poslední 3 roky převážně v oboru realit. Převážně se věnuji práci s analytickými daty na jejichž základě se tvoří marketingové kampaně. K realitnímu trhu jsem pronikl skrz můj portál pro realitní makléře dobrehodnoceni.cz.

Před 2 lety jsem napsal ebook o osobní online propagaci realitních makléřů a v roce 2017 facebookové tipy pro realitní makléře. Dlouhodobě konzultuji online marketingové strategie předních českých realitních kanceláří a řady realitních makléřů a finančních poradců.

Osobní schůzka

Jde o ideální variantu, kdy si jednoduše můžete spoustu věcí prakticky ukázat.

Online setkání

Výhodu je jednoduché sdílení obsahu a plochy. Téměř nahrazuje osobní setkání.

Telefonní rozhovor

Konzultace po telefonu se dá použít spíše v případě, kdy chcete zodpovědět konkrétní dotazy ve své stávající komunikaci.

Máte možnost využít výhod sociálních sítí ve svůj prospěch

Cena hodinové konzultace je 1.200,- bez DPH. 

 

Domluvit konzultaci